Back to top

Pustite sa do toho s Firestone PondEasy

Voda je pre život kľúčový zdroj. Ako záhradný prvok prináša všetkým pokoj v duši, radosť a smiech. Ak si chcete úspešne užívať život so záhradou s vodným prvkom, je voľba izolačného materiálu kľúčová. Vďaka produktu Firestone PondEasy môže každý ozdobiť svoju záhradu pridaním nádherného vodného prvku len v niekoľ kých krokoch. PondEasy je vodeodolná, gumová izolácia ponúkajúca vynikajúcu kvalitu pre vodné prvky, akými sú chovné rybníky a dekoračné jazierka. Tento produkt kombinuje jednoduchú inštaláciu s dlhou životnosťou a je
vhodný pre vodnú flóru aj faunu.

Rýchla a jednoduchá inštalácia
Membrána PondEasy je ľahká a vďaka tomu je možné ju jednoducho umiestniť do správnej polohy. K dispozícii je v rôznych veľ kostiach až do šírky 15 m a dĺžky 60 m. Inštalácia si nevyžaduje žiadne špeciálne náradie ani zručnosti. Detaily, akými je napríklad spojenie dvoch kusov membrány, je možné jednoducho vyriešiť pomocou tesniaceho tmelu Firestone EasySealant a silikónového valčeka.

Pružná
Membránu PondEasy je možné jednoducho vytvarovať podľa obrysov všetkých rôznych druhov návrhu a vám poskytne tvorivú slobodu.

Šetrná k životnému prostrediu
Membrána PondEasy je chemicky stála, neuvoľňuje nečistoty do vzduchu ani do vody a vďaka tomu je bezpečná pre vodnú faunu aj flóru. Jej výnimočná životnosť a jednoduchá oprava znižujú dopad na životné prostredie. Ako popredný medzinárodný výrobca je spoločnosť Firestone Building Products odhodlaná ponúkať udržateľné produkty a výrobné procesy.

Odolná
Zloženie membrány PondEasy zaručuje vynikajúcu odolnosť voči UV žiareniu, ozónu a extrémnym poveternostným podmienkam. Izolačná membrána neobsahuje zmäkčovadlá ani antioxidanty, ktoré by mohli migrovať a spôsobovať predčasné starnutie membrány. Tým pádom nedochádza k vzniku prasklín ani trhlín. Membrána PondEasy si zachováva svoje vlastnosti aj po mnohých rokoch používania a nevyžaduje si takmer žiadnu údržbu. Jazierka využívajúce túto membránu ako izolačnú vrstvu sú aj dnes rovnako
funkčné a krásne, ako v čase inštalácie.